Nejpopulárnější nápady na originální dárky z největších nákupních portálů

Každý z nás se sám sebe jistě ptal: „Co by pro něj/ji byl ten nejideálnější dárek?“. I když vám to tak může připadat, není odpověď na tuto otázku v žádném případě jednoduchá. Každý z nás je odlišný a má jiné zájmy. 

Dárky pro blízké příbuzné…

Pokud osobu, kterou chceme obdarovat, známe opravdu dobře, pak je shánění toho pravého dárku jednoduché. Jelikož již většinou víme, co naše blízké příbuzné zajímá, neměl by být problém najít ten správný dárek odpovídající jejich zájmům. Často se ale může stát, že nás zkrátka nic nenapadne.

… a ty vzdálenější

Problém většinou nastává ve chvíli, kdy chceme obdarovat osobu, se kterou máme pouze „oficiální“ vztah a kterou neznáme dostatečně na to, abychom mohli určit její osobnost a styl. V tomto případě je nejlepší obrátit se na internet a projít si ty nejpopulárnější nákupní portály, na kterých lze jistě najít něco vhodného a dostupného.

Čím obdarovat někoho, koho velmi dobře známe?

Mnoho lidí jakožto dárek zakoupí oblečení či módní doplněk. To není špatný nápad, pokud má osoba podobný styl jako my. Pokud chceme najít zajímavé oblečení, jistě se vyplatí zabrousit na platformy jako aliexpress a ebay. Doporučujeme hledat hlavně doplňky, jelikož u nich většinou nehraje velikost žádnou roli.

 • Pokud hledáte dárek pro ženu, rozhodně navštivte kategorii kabelky. Mnoho možných dárků lze najít zde: https://aliexpress.com/category/200010063/women-bags.html nebo zde: http://www.ebay.com/rpp/handbags.
 • Různé doplňky také nejsou špatný nápad. Na alixpressu jich jsou k dispozici tisíce: https://aliexpress.com/category/200000724/accessories.html.
 • Jako dárek pro muže poslouží klasická peněženka. Mnoho modelů lze najít zde: http://www.ebay.com/sch/Mens-Wallets/2996/bn_739205/i.html, stejně tak jako kožené pásky – http://www.ebay.com/sch/Belts/2993/i.html.

Co dělat v případě, že není možné zakoupit oblečení

Pokud hledáte něco jiného než oblečení a doplňky, pak si můžete vybrat mezi některými z těchto kategorií:

 • Kosmetika – https://aliexpress.com/category/66/health-beauty.html či http://www.ebay.com/rpp/health-beauty
 • Knihy – http://www.ebay.com/rpp/books 
 • CDčka s oblíbenou muzikou obdarovávané osoby – http://www.ebay.com/rpp/music.

Co vybrat jako oficiální dárek?

V případě, kdy to společenské kodexe žádají, se doporučují tyto dárky:

 • Inkoustová pera, která můžete dohledat zde: http://www.ebay.com/sch/Pens-Writing-Instruments/966/i.html.
 • Doplňky domácnosti – https://aliexpress.com/category/3710/home-decor.html.

Pokud opravdu nevíte, kde začít, pak se vždy můžete podívat na sekce s produkty, které si uživatelé určité stránky nejčastěji kupují –  http://sale.aliexpress.com/hot-products.htm?spm=a2g01.8005315.0.25.Qmn6az.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 1 Průměrně: 4]

Komentáře:

 1. Ach ano, dárky, s těmi byl vždy problém. Někomu se může zdát, že je hledání toho perfektního dárku jednoduché, ale věřte mi, že se z této aktivity stává po několika letech noční můra. ☺

 2. Je to tak, pro svého přítele jsem zakoupila dárky snad ze všech „klasických“ kategorií (hodinky, peněženky, atd.), takže nastal ten pravý čas na zakoupení hry na PS4! 😀

 3. Už jsem se v tom celkem zlepšila! Vždy si zjistím, kdo co potřebuje a podle toho zakoupím určité dárkové poukazy, za které si osoba může v daném obchodě zakoupit co chce. Příklad: Pokud vím, že daná osoba miluje kosmetiku, koupím jí poukaz do parfumerie Douglas. Pokud si osoba ráda kupuje oblečení, dám jí poukaz do Zary či P&C. Vyhovuje mi to, jelikož vím, že se lidé nejlépe rozhodnou sami ☺

 4. POMOC! Hledám dárek pro svého přítele. Hledám už přes tři měsíce a pořád nic! Za chvíli má narozeniny. Tak dobře se ještě neznáme, takže fakt nevím, co by si tak mohl přát. Nenapadá vás něco? Musí to být něco skvělého ale ne příliš osobního!

 5. Hmm… zkus třeba nějaký doplněk jak psali tady v článku – neznáš ho tak dobře, ale i tak jistě dokážeš určit, jaký opasek by se hodil k jeho stylu 😛

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *