Na výlet s viagogo!

Rádi byste si někam vyrazili, ale nemáte ani potuchy kam? Co teď? V tomto případě by vám jistě pomohl online vyhledávač sportovních a kulturních akcí ve vašem okolí, který vám pomůže najít ty nejzajímavější události za ty nejnižší ceny. 

Cestujte s viagogo.com

Příkladem stránky, která je intuitivní a jednoduchá, je jistě viagogo.com. Stránka vám nabízí události ve čtyřech kategoriích:

 • Lístky na koncert,
 • Lístky na sportovní události,
 • Lístky do divadla,
 • Lístky na festival.

Stránka pomáhá lidem, kteří si chtějí najít specifickou párty, či se zkrátka chtějí jít bavit. Po vybrání kategorie si můžete upravit vaše požadavky – koncerty lze tak například dělit na různé žánry, sporty zase na disciplíny, divadlo na typy představení a festivaly na země konání. Díky struktuře stránky lze najít události, které vás mohou zajímat.

Události můžete hledat i jinými způsoby:

 • Pokud hledáte něco ve vaší blízkosti či specifickém města, tak název města můžete napsat do kolonky vyhledávače na hlavní stránce. Je to skvělé řešení pro ty, kteří si nejsou jisti tím, co dělat.
 • Existuje i třetí možnost vyhledání populární události. Pokud vám nezáleží na místě konání, pak se zajisté vyplatí události projít podle jejich hodnocení. Díky tomuto vyhledávání získáte seznam událostí s dobrou reputací.

Objednávky – jako pro děti!

Poté, co najdete zajímavou událost stačí objednat lístek. Co tento proces ve zkratce obnáší? Jak jsme již zmínili je tato stránka velmi intuitivní. Proto by nákup lístků neměl nikoho jakkoliv omezovat. Musíte si vybrat vaši preferovanou událost, datum a místo konání. Vše probíhá na stejném principu jako rezervace divadla či kina. Pokud hledíte hlavně na cenu, pak si pospěšte, jelikož čím dříve událost zarezervujete, tím levnější nakonec bude. Nesmíte také zapomínat na to, že se lístky na ty nejprestižnější události rozprodají během několika dnů či občas i hodin!

A co platba?

Platba na viagogo.com není v žádném případě obtížná. Nejjednodušší je platba přes PayPal či debetní kartu. Poté, co platbu dokončíte získáte váš lístek buďto okamžitě po jejím zpracování, či týden před datem konání události.

Lístky nemusíte nutně jen kupovat! Můžete je i prodávat!

Platforma viagogo.com je zajímavá také tím, že vám dává možnost prodávat vaše lístky jiným uživatelům. Administrátoři nijak nezasahují do procesu určování ceny a proces prodávání lístků je naprosto bez poplatků. Tato metoda je výhodná pro všechny, kteří se události z jakéhokoliv problému nemohou zúčastnit.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 1.8]

Komentáře:

 1. Supr stránka, která nikdy nezklame. Už si nemusíte hledat koncerty na tisíci dalších stránkách. Nyní je všechno na jednom místě! Super. ☺

  1. Tohle nemyslíte vážně..? Prekupníci, předražené lístky, nekalé praktiky prodeje. Nikdy více viagogo

  2. Dobrý den , prosím o pomoc , koupila jsem příteli lístek na MS v Tempere -Finsko , na vstupence je ale jméno nějakého Rusa , bojím se aby vstupenka byla přenosná a nechtěli po něm doklad se jménem který je na vstupence, nemáte s tím prosím zkušenost ? Když už jste skoro jediná s kladným hodnocením ohledne této společnosti ? Všude čtu ze vstupenky můžou byt od této společnosti i neplatné a jelikož se jedna o takovou dálku a jsou zaplacené letenky a ubytování , mám vážně strach 😔děkuji

 2. Souhlasím, vždycky jsem si tu kupoval lístky a vždy bez problémů

 3. Našli jste v Česku tento rok představení Fantom Opery? Poprvé jsem si hru zamiloval a potřebuji ji vidět ještě jednou

 4. Takže ceny jsou v pohodě? Opravdu se každý den zvedají?

  1. Ceny jsou předražené. Rozdíl až 2000. Čerstvá zkušenost.

 5. Jojo, lístky na prestižní či důležité události se každý den fakt zdražují. 😛

 6. To se mi líbí, asi si najdu nějaký lístek na koncert ;D

 7. To se odvíjí od lístku. Většinou se jedná o e-ticket, což znamená, že vám přijde mailem ve formátu pdf. Občas vám ale lístky přijdou poštou. 😉

  1. Mohu se optat,jak to,že zakoupené lístky na koncert,posíláte až týden před akcí??Děkuji.

 8. Líbí se mi možnost lístky i prodávat. Moje přítelkyně se rozhodla že mi dá na vánoce lístky na koncert, na který ale nemůžu. Naštěstí jsem ho tedy prodal a místo něj si koupil jiný!

  1. Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho jste čekali na odkup lístků a jestli jste museli jít s cenou dolů? Dekuji

 9. Zdravím chtěl bych se zeptat co znamená rezervační poplatek na Viagogo? Vyšel mě totiž na 42 euro kupoval jsem dva lístky

  1. Dobrý den, také by mě zajímalo co znamená rezervační poplatek? Je to součást lístku nebo je to vratný poplatek?

 10. zdravím,může mi někdo poradit jak prodat 2 vstupenky na bryan adams 19.11.2017 v brně???omylem jsme koupili 2x.mám

 11. Dobry den
  Objednali jsme si 3 lístky na zápas SK Rapid Wien-RB Salzburk,den zápasu 4.3 2017.Za lístky jenž by stáli 36 eur(12 za kus),jsem zaplatil 132 eur.Příjeli jsme do Vídně 3.3.ubytovali v penzionu Andreas 99 eur.Dopoledne 4,3. jsme si vytiskli lístky a na stadionu Rapidu jsme z hrúzou zjistili, že den zápasu je 5.3. o čemž mě nikdo neinformoval.Saamozřejmě jsme odjeli domú.Píšu tento dopis 5.3. ve 11.45 hodin.Jsem zvědav jak se k tomu teď postaví Viagogo,protože minimálně požaduji vrátit částku, kterou jsem zaplatil za lístky 132,21 euro.Je to asi jen komentář ,na stránky Viagogo se neumím dostat.Rainhard Nahlik Kravaře

 12. Dobrý den,
  zakoupil jsem vstupenky na 6.ledna 2018 – Glen Miller Orchestra ,
  s místem konání – Dům kultury Kroměříž.
  Po dotazu v uvedeném zařízení nám bylo řečeno, že se zde žádná taková akce nekoná a neplánuje.
  7.200 ,-Kč fuč a co teď dál?
  Poradí někdo?

 13. Zdravím všetkých čo sa dali oklamať ako ja?Kúpila som priateľovi lístky na KHL pod stromček za 50e ,hodnota lístkov 10e,dúfam že Viagogo je spokojné samé so sebou a kúpili si za tie okradnuté peniaze, nejaké pekné darčeky aj pre seba.Aspoň jedno pozitívum ,že boli pravé a hokej sme si uzili . VIAGOGO NIKDY VIAC!!!!!

 14. Všem co se nechají nachytat nic nekupujte přes portál Viagogo. Lístky jsou totálně předražené. Nekomunikují a možnost prodat lístky na jejich stránkách je prakticky nulová. Pěkné jsem se napalila na koncert Rolling Stones.

 15. Pripájam sa aj ja k negatívnej skúsenosti s Viagogo. V januári som si objednal dva lístky na Iron Maiden do Prahy – Letňany v cene 194 €.
  Pár dni pred začatím akcie mi došiel na môj mail link na stiahnutie lístka. Stiahol som komplet obsah linku,ale bol tam len jeden lístok. V domnienke, že čiarový kód ukrýva dva vstúpenky som išiel so synom na akciu. Na akciu nakoniec išiel syn sám a ja som sa koncertu nezúčastnil.
  Písal som na ich stránku,žiaľ odpoveď som nedostal.
  Nikdy viac VIAGOGO.

 16. Koukám, že je to tu různé 🙂 O víkendu jsem byl na Motogp v Brně, oficiální lístky v předprodeji stáli 1490,- , je to uvedeno i na lístku, od viagogo jsem je měl za 1662,- , nicméně k tomu si ještě připočítali za každý 500,- man. poplatek + ještě nějaké drobné za ani nevím co… Celkem mě to vyšlo na 4552,-. Až na tu předraženost bylo vše OK 🙂

 17. Bohužel podobná zkušenost, předražené lístky skoro o 1 200 Kč na lístek.
  Zákaznická podpora nefunguje, budeme mít kulturu místo za 4 000 za 7 000 Kč – doufám, že si to tedy nááááležitě užijeme 🙁

 18. Stejná zkušenost jako ostatní, totálně předražené lístky, nesmyslné nevysvětlené poplatky, reálná cena skrytá, nekalé obchodní praktiky samozřejmostí. Varuji před viagogo

 19. V červenci jsem zakoupil přes viagogo lístky na NHL.Lístky stáli o něco více což by my ani tak nevadilo.Ostatní ale už byl veliký problém.Peníze z účtu stržené okamžitě.Komunikace vůbec žádná,na dotazy vůbec žádná reakce.Vstupenky přišli den před zápasem,ale jejich vyzvednutí to je doslova tragedie.Nebýt moje dcera přímo v USA asi by jsme se k lístkům vůbec nedostali.
  Všichni kteří nevíte co s penězi tak si zde nakupte-ZARUČENĚ NIC NEDOSTANETE.
  Varuji před nákupem na v na VIAGOGO.

 20. Viagogo již nikdy více.
  Kombinace časového presu s dobře zpracovanými stránkami, kde vás lákají, jaké máte super místo (přitom to bylo to nejhorší co šlo), jak se na nabídku dívá dalších 23 lidí, kteří po ní také touží dělá ze stránek dobrý lapač na neznalé. Předražené lístky a služby. Účtují si rezervační poplatek a DPH, to vše je skryté v celkové ceně, kterou vám ukáží až těsně před potvrzením obchodu a v době, kdy vám stránka odpočítává čas, že vám rezervaci drží již jen 15 sec. Takže to rychle potvrdíte a najednou přijde rozpis, že platíte rezervační poplatek 1/3 z ceny lístku navíc, manipulační poplatek a DPH (která by měla být již v ceně lístku).
  To že na lístkách byla natištěna cena o 200 kč nižší neřeším, neboť se jedná o „bazar“.
  Při kontaktu servisní podpory obratem chodí předpřipravené emaily s odpověďmi.
  Jediné co fungovalo, že lístky přišly hned druhý den emailem, včas a byly pravé.

 21. Koupila jsem lístky pro mého vnuka, že mu udělám radost na Mášu a medvěda na ledě. Orosila jsem se , když mi z účtu byla stržena předražená suma za dva lístky, ale dejme tomu – co když lístky od Viagogo nebudou platné. Nevím jak to mám zjistit. No děs běs ať žijou podvodníci.
  Ilona

 22. Nepřehledné zadání, časový přes a v konečné fázi předražené lístky. Poplatek je větší než cena lístku. Nechci si kazit vánoce, ale je to svinstvo. Doufám, že když to mám dárek, budou aspoň pravé.
  Iva

 23. Dobry den,,,poradi nekdo jak ziskat vstupenky drive nez 3 dny pred konanim akce.Potrebuji doobjednat letenky a ubytko,,,tak proto se ptam zda s tim ma nekdo nejake zkusenosti.Dekuji Rosta

 24. Nekupujte žiadne vstupenky na viagogo sú to podvodníci, kúpili sme si vstupenky na MS v hokeji 2019 predražené viac, ako o 100%, ale pri objednávaní to tak nebolo a na štadión nás nevpustili s tým, že tieto vstupenky boli predané viackrát. Táto sranda nás stala 500 EUR. Ivan.

 25. Dobrý deň, ako to tu čítam tak asi sme sa aj mi dali nachytať 🙁
  kúpili sme 5 lístkov na Boris Brejcha 5/10/19 … ako e-ticet,ktorý nám má prísť do mailu …. ale už mám obavy že ak prídu tak budú neplatné ..
  :(((

 26. POZOR: Na webu viagogo je vir (nebo minimálně nějaká hrozba). Doporučuji NEKLIKAT.

 27. Zdravím moje zkušenost dost šílená…. lístky na Nohavicu v hodnotě cca 68 euro mě vyšly na 183 euro, jsou to zloději….. Nic si neobjednávat, mají to tak úúúúžasně udělané, že do poslední chvíle si myslíš, že platíš cenu 68 euro a pak ti s účtu zmizne několika násobně vyšší cena. ZLODĚJI

 28. Ahoj…další spálená do řady od viagogo. Koupila včera lístky na kemp Kryštof ve Svojšicích byly už totalně vyprodané a 2 x akci odložily kvůli covidu….A nikde jen na viagogo nabízely užasně volné lístky ještě a Já blbec jsem se napálila jako většina z Vás.LÍstek původně 899,-tady až za jeden 1796,- objednala jsem 2x takže pálka 3592,-Zrušit to samozřejmě nelze ani dovolat na číslo které nabízí a samozřejmě toto číslo neexistuje se Vám ozve…komunikace žadná e-mail nereaguje vrací se zpátky k Vám na adresu. No prostě hrůza nedoporučuji. Jsou drahý a vůbec netuším jestli budu asi jako někdo z Vás alspon ten drahý naštvaný štastlivec co dostane své pravé předražené lístky. Nebo mi z budou jen oči pro pláč.No uvidíme v červenci 2022! Stydte se vy co parazitujete na druhých a smějete se…Nás potkala poučující karma ale Vás potká ta osudová…Boží mlýny melou pánové a dámy.

 29. Taky jsem se nechala napálit….koupila lístky na Olympic v Brně. Cena 5200 za 2 lístky se mě sice zdála vysoká…ale měla ti být místa na sezení s nerušeným výhledem…přišly lístky na stání a v ceně 690 Kč za kus. Hledala jsem hned možnost odstoupení nebo kontakt na prodejce …bohužel žádný není….tak se pokouším znovu prodat….zvažuji podání trestního oznámení….je to jeden velký podvod…!!!!
  Bojím se že jsem o peníze definitivně přišla…

 30. Viagogo – podvodníci a překupníci, nic jiného. Nechápu, jak je tu někdo může hodnotit kladně.

 31. Za vstupenky na Lucii v letním kině v ceně 2.670,- Kč strženo 8.040,- Kč!! Po kontaktování emailem odpověď, že je vše v pořádku s rozpisem ceny!!! To je fakt síla. Podvodníci, neexistuje reklamace!! BACHA !!

 32. Nedoporučuji nic kupovat, jedná se o podvod. Přímo na stadiónu nám řekli že je Black Market, takže podvod!!!

 33. A vy všetci čo ste tu písali o tom, ako vás napálili s konečnou sumou, tak ako to nakoniec dopadlo? Na koncerte/hokeji/v divadle ste boli?????

 34. Povedlo se prosím kdy někomu při reklamaci přes banku dostat své peníze zpět??

  Díky Jana

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *